Pokračovat Arrow_right_2

k dnešnímu dni jsme:

podpořili 118 dětí
přispěli na 18 projektů
předali celkem 1.202.000 korun českých
Next Next_2
Lipno_020

Speciální kočárek BENECYKL Kozlík pro Nikolku H., 6let
Přispěli jsme částkou 8.000,--Kč na nákup speciálního kočárku pro handicapované BENECYKL Kozlík, pro šestiletou Nikolku, která má těžkou formu dětské mozkové obrny. Díky tomuto kočárku bude moci Nikolka vyrazit s rodiči do přírody, na kolo a s kamarády na procházku.

Děkujeme našim dárcům, kteří podpořili společně s námi tento projekt.


Poděkování maminky:

Chtěla bych Vám jménem celé naší rodiny poděkovat za finanční pomoc při pořízení speciálního kočárku Kozlík pro naší dcerku Nikolku Hořejší. Dcerka bohužel ve svých 5-ti letech neudrží své tělíčko ani v sedě a tak jsme velice rádi, že nám pomůžete se zakoupením této pomůcky s kterou budeme moci vyrazit všichni na kolo nebo na procházku s pejskem do terénu, kam se s běžným kočárkem nedostaneme.

Věřte mi, že není větší bolesti, než dojít k poznání, že vlastní dítě se nebude vyvíjet tak, jak jsme očekávali, a že jeho postižení je trvalé a závažné. Stále se snažíme najít další cestičky ke zlepšení stavu naší dcerky. Občas se dostaví vyčerpání, protože nepřítel, který se jmenuje dětská mozková obrna je zákeřný protivník. My se ale nevzdáváme, protože když se k Nikolce přitulíme a ona nám řekne „mám tě ráda“, tak na všechny útrapy zapomínáme a dostáváme sílu bojovat za její lepší a pohodlnější život dál.

Moc děkujeme a vážíme si Vaší pomoci. Věřte nám, že se v roli prosebníků ocitáme neradi, ale s takto těžkým handicapem se nejsme schopni vyrovnat sami a bohužel potřebujeme kolem sebe lidi s otevřeným srdíčkem.

S úctou
Hořejší Jana s rodinou