Pokračovat Arrow_right_2

k dnešnímu dni jsme:

podpořili 118 dětí
přispěli na 18 projektů
předali celkem 1.202.000 korun českých
Next Next_2
E_v_n%c4%9bmcovy_(78)

Eliška N. může jet do Klimkovic...
Další naše pomoc putovala ke 4leté Elišce N., a to na dofinancování léčebného programu KLIM-THERAPY v lázních Klimkovice částkou 10.000,-- Kč . Eliška se narodila o pár týdnů dříve a vzhledem k této skutečnosti se musí potýkat s různými zdravotními problémy a omezením pohybového aparátu.
Této léčebný program pomůže Elišce zlepšit a zdokonalit své motorické schopnosti.

Přejeme mnoho zdraví a úspěšné absolvování tohoto pobytu.


Dobrý den,

jsem maminkou 3,5 leté dcery Elišky, která se narodila předčasně ve 26. týdnu těhotenství s váhou 730g, mírou 33cm.

Eliška je psychomotoricky opožděná, má levostrannou hemiparézu, nechodí, samostatně se dokáže dostat na čtyři a z toho si sednout. Levou ruku při hraní nepoužívá.
2x už absolvovala lázeňský pobyt v Jánských lázních v dětské léčebně Vesna.

Eliška má speciální lykrový obleček, který slouží k extensi trupu, posílení břišního svalstva a stabilizaci pánve. Také má speciální ortézy na nohy, aby používala celá chodidla při nácviku chůze.

Na rehabilitaci, kterou Eliška navštěvuje každý týden začíná nacvičovat stoj a chůzi. V chůzi bychom chtěli Elišce pomoc a proto chceme absolvovat speciální rehabilitační pobyt KLIM-THERAPY v lázních Klimkovice. Tuto rehabilitaci doporučují opakovat v půlročním intervalu. Terapii bychom chtěli podstoupit v březnu a říjnu 2014.

Pro naší rodinu je, tato rehabilitace finančně nedostupná, pojišťovna jí nehradí a bez cizí pomoci si jí nemůžeme dovolit. 4.týdenní pobyt se pohybuje kolem 90tis.Kč.

Předem děkujeme za Váš čas, který naší žádosti věnujete, tak i za případnou finanční pomoc pro naší Elišku.

Děkujeme rodiče Elišky