Pokračovat Arrow_right_2

k dnešnímu dni jsme:

podpořili 118 dětí
přispěli na 18 projektů
předali celkem 1.202.000 korun českých
Next Next_2
Img_8389

Příspěvek na KLIM-THERAPY pro 3letého Danielka T.
Částkou 10.000,--Kč jsme přispěli 3letému Danielkovi na absolvování speciálního rehabilitačního programu KLIM-THERAPY v lázních Klimkovice. Danielek díky nelehkému startu do života se musí potýkat se zdravotními komplikacemi jako je Dětská mozková obrna, ale lázeňské pobyty mu velmi svědčí a daří se díky nim dělat velké pokroky.
Přejeme Danovi mnoho zdraví a úspěšné absolvování rehabilitačního programu v Klimkovicích.

Maminka Daniela nám napsala:
Danielek se narodil předčasně v 28+6 tt s váhou 990g s těžkými komplikacemi pro porodu, kdy mu najednou praskli obě plíce, selhali životní funkce, musel být resuscitován. Stabilizovat se ho nepodařilo a doktoři mu dávali hodinu do konce, přesto zabojoval navzdory lékařům, kteří mu nedali žádnou šanci. Avšak první těžkosti zdolal a začátkem roku 2012 nás propustili z nemocnice domů.V roce 2012 jsme absolvovali časté hospitalizace. Ke konci roku 2012 jsme absolvovali první pobyt v Adeli v Piešťanech, Danielek udělal pokroky. V lednu 2013 jsme absolvovali měsíční pobyt v Jánských lázních. Každý pobyt v lázních posouvá Danielka dopředu. Od února 2013 postupně pomalu vysazujeme léky na epilepsii, od května jsme bez léků, EEG stále čisté, bez záchvatů. V dubnu 2013 absolvujeme další pobyt v Adeli, který Danielka hodně posune o další krůček dopředu. Na konci dubna absolvujeme 6 týdenní pobyt v Janských lázních, zde znovu velké zlepšení. V srpnu.2013 jsme se dostali do Sanatorií Klimkovice na Rehaklim, kde Danielkovi již po týdnu povolila spasticita, během prvních týdnů se docela rozhýbal, dělá značné pokroky, trénuje lezení v závěsu. Pokrok, který Danielek za dobu v lázních udělal je naší velkou nadějí, že bude lépe. Rozhýbal ručičky, krásně si hraje s hračkami, lépe drží hlavu, přetáčí se na bok a na bříško, snaží se plazit.

Nyní se nám díky Nadačnímu fondu Advokáti dětem podařilo dostat na Klim- Therapy do Sanatorií Klimkovice. Velice si vážíme štědrého příspěvku 10.000Kč od NF Advokáti dětem, který Danielkovi umožní zase se posunout o velký kus dopředu. Velice děkujeme.

Petra Trdlová s Danielkem