Pokračovat Arrow_right_2

k dnešnímu dni jsme:

podpořili 118 dětí
přispěli na 18 projektů
předali celkem 1.202.000 korun českých
Next Next_2
Imag2135

Zakoupili jsme speciální zdravotní pomůcky pro Tadeáška K.
Děkujeme našim dárcům a partnerům, díky kterým se podařilo pořídit speciální anti-alergenní pomůcky, a to pro Tadeáška, který od narození se potýká se zdravotními komplikacemi jako je těžká forma atopické dermatitidy. Finanční pomoc byla poskytnuta v celkové hodnotě 8.285,--Kč.
Tadeáškovi přejeme mnoho zdraví a poklidný, zdravý spánek.

Maminka Tadeáška nám napsala:

Dobrý den,
obracím se na Vás s prosbou o finanční dar na pořízení protiroztočových povlaků ProtecSom a anti-alergenní matrace Memory pro mého syna.
Jmenuji se Lucie Červinková a jsem maminkou čtyřletého Tadeáška, který od novorozeneckého věku trpí závažnou formou atopické dermatitidy, ekzema herpeticatum a opakujícími se impetiginizacemi. V prosinci 2013 byl pro zhoršení stavu hospitalizován na pediatrické klinice FN Motol a byla zahájena imunosupresivní léčba cyklosporinem. Opakovaně podstoupil léčebný pobyt v lázních Kynžvart. Tadeášek má alergii na psy, kočky, plísně, koně, některé potraviny a hlavně roztoče.
Protiroztočové povlaky a matrace nám byly opakovaně doporučeny dermatoložkou i imunoložkou. Jeho stav kůže by se nemusel tolik zhoršovat a hlavně by mohl spát bez svědění a následného škrábání.
Chtěla bych Vás poprosit o pomoc při financování těchto ,,pomůcek,, pro Tadeáška.
Děkuji. S pozdravem Lucie Červinková