Pokračovat Arrow_right_2

k dnešnímu dni jsme:

podpořili 118 dětí
přispěli na 18 projektů
předali celkem 1.202.000 korun českých
Next Next_2
Adeli

Přispěli jsme na rehabilitační pobyt v Adeli pro Jakuba L. ...
...a to částkou 10.000,--Kč. 12ti letý Kubík se potýká od narození s dětskou mozkovou obrnou a díky opakovanému absolvování rehabilitačního programu v Adeli Centru na Slovensku se mu úspěšně daří posouvat se krok po kroku v motorických dovednostech. Tento pobyt je finančně velmi náročný, zejména, když je nutné ho opakovat, aby efekt získaných dovedností bych co nejlepší a trvalý. Bohužel české zdravotní pojišťovny rodinám nepřispívají.
Přejeme Kubíkovi mnoho zdraví a nových motorických dovedností.

Dobrý den,
obracím se na Vás s prosbou o finanční dar na rehabilitační pobyt v Adeli Centru v Piešťanech pro mého syna Jakuba.

Jmenuji se Renata Lagová a jsem maminkou 12-ti letého Jakuba, který se narodil předčasně v 29. týdnu těhotenství, má dětskou mozkovou obrnu, spastickou kvadruparézu.
Jakub má postižené ruce i nohy, samostatně se dokáže jen přetáčet a plazit, není schopný samostatného sedu, nelozí a nechodí. Je to ale šikovný usměvavý kluk, který všemu rozumí, po psychické stránce je na tom dobře.

Rehabilitační pobyt v Adeli Centru jsme již absolvovali a to s velmi dobrými výsledky v oblasti uvolnění, zlepšení pohybu i nabytí svalové hmoty. Díky tomu je syn stabilnější hlavně v sedu a v koordinaci svého těla, v uvolnění rukou a možnosti tak většího pohybu a hlavně úchopu. Synova rehabilitace je náročná a dlouhodobá. Rehabilitační pobyt v Adeli Centru mu opravdu velmi pomáhá a je tak reálná šance, že se posune po motorické stránce ještě dál.
Pobyt je ale finančně náročný, proto bych Vás chtěla poprosit o poskytnutí finančního příspěvku na jeho absolvování.

Děkuji
Renata Lagová