Pokračovat Arrow_right_2

k dnešnímu dni jsme:

podpořili 118 dětí
přispěli na 18 projektů
předali celkem 1.202.000 korun českých
Next Next_2
Pc180088

Léčba v Adeli Centru pro Esterku, 15 let
Díky podpoře našich partnerů a dárců jsme mohli přispět částkou 10.000,--Kč na léčbu v Adeli centru na Slovensku, a to Esterce, která po nešťastné nehodě ve svých 5ti letech je upoutána na vozík. Díky specializovanému programu v Adeli centru Esterka dělá velké pokroky. Držme palce, aby léčba byla pro Esterku maximálně prospěšná a přejeme mnoho zdraví.

Maminka Esterky nám napsala jejich příběh:

V létě 2007 jsme s mojí dcerou Esterkou odjely na ozdravnou dovolenou do Egypta, protože dcera trpěla dýchacími potížemi a ekzémem. Poslední den dovolené jsme se naposledy vydaly na procházku, abychom se rozloučily. Když jsme stály na chodníku u hotelu tak se přiřítilo taxi, které předjíždělo zprava a Esterku, kterou jsem držela za ruku auto srazilo. Díky špatné okamžité zdravotní péči v Egyptě moje dcera málem zemřela. Po převozu do ČR zůstala dcera v kómatu. Podstoupila hyperbarickou léčbu, díky které se z kómatu probrala. Esterka je upoutána na vozík, trpí poúrazovou epilepsií a při veškerých úkonech potřebuje pomoci.


Snažily jsme se rehabilitovat v různých zařízeních, ale nic nám nepomáhalo. Díky doporučení mé kamarádky, která má syna se stejnými potížemi jsme se rozhodly zkusit finančně náročnou léčbu v Medical centru Adeli v Piešťanech. Po 3 týdenní léčbě jsme udělaly velké pokroky ve které jsme nedoufaly (jak psychické zlepšení tak i fyzické). Dokonce se s oporou postavila na vlastní nohy a udělala pár krůčků.
Proto Vás žádám o příspěvek na nákladnou léčbu v Medical centru Adeli v Piešťanech na Slovensku, kde ji léčba velmi pomáhá. Další léčbu si bohužel nemůžeme dovolit.

Děkuji Petra Láznová s Esterkou.