Pokračovat Arrow_right_2

k dnešnímu dni jsme:

podpořili 118 dětí
přispěli na 18 projektů
předali celkem 1.202.000 korun českých
Next Next_2
Martin_klimes

7 hiporehabilitačních jednotek pro Martínka K.
v celkové hodnotě 9.100,--Kč jsme poskytli 6letému Martinovi, který se potýká se zdravotními komplikacemi jako je kvadruparesa s větším zatížením dolních končetin.
Hiporehabilitační program pomůže Martínkovi posílit dolní končetiny a má dobrý vliv na celkovou koordinaci těla. Přejeme Martínkovi hodně zdraví a pokroků!


Dobrý den,

jménem svého syna Martínka bych vám chtěla ze srdce poděkovat za zpřístupnění hiporehabilitací u občanského sdružení PRO DOTYK. Martínek tuto formu terapie snáší velice dobře, dělá obrovské pokroky a na každou další hiporehabilitační jednotku se moc těší. Díky speciálně vycvičenému koni a týmu sdružení si Martin užívá velice účinné rehabilitace přímo na těle koně a pod dozorem fyzioterapeuta, cvičí svaly celého těla aniž by si toho všimnul a užívá si pobyt na čerstvém vzduchu. Martínek začínal s nutnou oporou sedu, nebyl schopný se vzpřímit, teď už sedí bez nutnosti podepření, udrží pevný a korigovaný sed a dokonce ochotně přidává speciální cvičení k zapojení rukou. Celý tým ho moc chválí a Martínek je pro svou vytrvalost, úsilí a sebezapření velkým vzorem!


Ještě jednou moc děkujeme a přikládáme fotečku z terapie.


S pozdravem Klimešová- maminka Martínka