Pokračovat Arrow_right_2

k dnešnímu dni jsme:

podpořili 118 dětí
přispěli na 18 projektů
předali celkem 1.202.000 korun českých
Next Next_2
Ji%c5%99%c3%ad_kesl___alena_kohoutov%c3%a1

Zdravotní pomůcky Jiříkovi pomůžou zlepšit čas strávený na lůžku.
NF zakoupil pro Jiříka zdravotní pomůcky, a to zdravotní matraci a inkontinenční podložky ve výši 6.790,--Kč, aby se jeho pobyt na lůžku stal komfortnějším a příjemnějším. Jiřík se potýká s řadou zdravotních komplikací jako je artritida, inkontinence, astma, ale je velký bojovník a my mu moc držíme palce, aby se mu dařilo dobře a byl zdráv.

Maminka nám napsala:

Dobrý den, Vážený NF Advokáti dětem,
ráda bych Vás požádala jménem mého osmiletého syna Jiřího, o finanční pomoc, na zakoupení zdravotní matrace s lamelovým roštem a inkontinenční podložky.

Jmenuji se Alena Kohoutová a jsem maminka 4 dětí. Nejmladší syn je 8letý Jiřík, který má kombinované postižení.
Juvenilní idiopatickou artritidu, funkční postižení B, trvale aktivní je na imunosupresivní terapii a biologické léčbě. Jiřík se snaží být šťastný, statečný kluk, ale bolestivost a otoky všech kloubů, omezená chůze ho vrací zpět do reality. Ale on se nevzdává, ani při dlouhém stání či sezení.
Inkontinence III. stupně a dráždivý neuropatický měchýř ho nutí mít na noc pleny. Na delší cesty, lékařské vyšetření, na lázeňský pobyt, na výlet, musí mít také plenu. I přesto, že to má velký vliv na jeho psychiku se snažím, mu život zlepšovat.
Po prodělané EBV viróze, Pneumokokové mesotitídě zůstal Jirka ”jen” nedoslýchavý a to díky, několika prodělaným operacím.
Astma, alergie, velmi oslabený imunitní systém a jeho zdravotní postižení ho nechává často v posteli.

Nyní Jiřík navštěvoval běžnou 1.třídu ZŠ, ale od září byl ve škole jen 2 měsíce zbytek promarodil. V dubnu 2014 z pedagogického vyšetření v SPC, mu byla zjištěna lehká mentální retardace a pásmo autistického spektra. Proto z hlediska zdravotních komplikací a vyšetření v SPC, byl Jiřík přeřazen z běžné ZŠ do ZŠ praktické, kde mu vycházejí maximálně vstříc.

Mým přáním, je v zcela výjimečném životním čase, Jiříkovi zlepšit jeho odpočinek, dobrovolný i nedobrovolný čas strávený na lůžku.
Chtěla bych Vás tímto požádat o pomoc, při financování těchto kompenzačních pomůcek pro Jiříka.

Děkuji Alena Kohoutová