Pokračovat Arrow_right_2

k dnešnímu dni jsme:

podpořili 118 dětí
přispěli na 18 projektů
předali celkem 1.202.000 korun českých
Next Next_2
Karin_sl%c3%a1de%c4%8dkov%c3%a1_pavl%c3%adna_brach%c5%88%c3%a1kov%c3%a1

Polohovací zařízení TOBI 2 pomůže 8leté Karin v jejím rozvoji.
Částkou 10.000,--Kč jsme přispěli ke koupi polohovacího zařízení TOBI 2 8 leté Karince, která se potýká od narození s DMO a také dalšími zdravotními komplikacemi. Toto zařízení Karin pomůže k rozvoji motoriky, mentálních dovedností a také usnadní lépe zvládat školní docházku. Celková částka na zařízení byla velmi vysoká a vzhledem ke skutečnosti, že zdravotní pojišťovna přispívá pouze část, jsme rádi, že jsme díky podpoře našich dárců, mohli také pomoci.
Karin přejeme mnoho zdraví a pokroků!


Poděkování maminky:

Vážená paní Dvořáková,
chtěla bych Vám a všem členům správní rady Nadačního fondu Advokáti dětem za celou rodinu ze srdce poděkovat za schválení tak velkorysého příspěvku ve výši Kč 10.000,- na polohovací zařízení Tobi 2. Udělali jste nám obrovskou radost a ulehčili jste nám starost jak naše Karinka se svým postižením bude zvládat povinnou školní docházku. Polohovací zařízení dokonale vyhovuje jejím potřebám. Velmi jí usnadní práci při všech činnostech a tím přispěje k rozvoji mentálních i motorických schopností.
Velice si vážíme Vaší práce , ochoty nám pomoci a vřelé přijatí naší žádosti. Jste velmi štědří, ochotní a rychlí ve snaze nám pomoci.
Ještě jednou ze srdce děkuji!


S přáním hezkého dne


Pavlína Brachňáková