Pokračovat Arrow_right_2

k dnešnímu dni jsme:

podpořili 118 dětí
přispěli na 18 projektů
předali celkem 1.202.000 korun českých
Next Next_2
Terezka_vargov%c3%a1

Rehabilitační pobyt v ADELI pro Terezku V.
Na jaře tohoto roku jsme poskytli finanční prostředky pro Terezku Vargovou, a to konkrétně částku 10.000,-- na absolvování rehabilitačního pobytu ve speciálním rehabilitačním centru ADELI na Slovensku. České zdravotní pojišťovny na tento druh rehabilitace v zahraničí nepřispívají, přesto je tento program pro děti s neurologickým onemocněním tak přínosný. Celkový 14denní pobyt stojí 140.000,--Kč. Terezku podporujeme již druhým rokem, neboť spasticita mozkových buněk se musí udržet, program několikrát opakovat, aby byl účinek terapie co nejefektivnější.

Maminka Terezky napsala:

"Dobrý den,
tímto bych velice ráda poděkovala NF Advokáti dětem za poskytnutí finančního příspěvku pro mou dceru Terezku, které se také díky této pomoci splní její velké přání – absolvovat pobyt v rehabilitačním centru Adeli. Toto centrum má vynikající výsledky a úspěšnost v rehabilitaci u pacientů, u kterých došlo k postižení CNS.
Terezka onkologicky onemocněla a musela absolvovat velmi náročnou a intenzivní léčbu, která trvala téměř dva roky. Tato těžká léčba se neobešla bez vedlejších následků.

Dcera je ale velká bojovnice, která se díky svému odhodlání, chutí do života a usilovnou rehabilitací, snaží a chce vrátit zpět do normálního života. Věříme, že právě i tento pobyt ji velmi pomůže úspěšně pokračovat v jejím nelehkém a těžkém boji.
Ještě jednou velice děkuji a přeji, ať se Vám daří pomáhat a přinášet radost i dalším dětem, tak jako nám.

S pozdravem,
Vargová"